Srpen 2013

Hobit: Šmakova dračí poušť- Trailer!

25. srpna 2013 v 16:25 | Mrs X |  Novinky
A konečně je tu dlouho očekávaný trailer na pokračování Hobita. Vypadá velmi nadějně a nemohu se dočkat, až si na něj zajdu do kina! :)


Byzantium

20. srpna 2013 v 19:45 | Mrs X |  Drama
Děj: Dvě záhadné ženy, Clara a Eleanor hledají útočiště v přímorském městečku. Samotář Noel jim nabídne přístřešek v opuštěném domě jménem Byzance. Mladší Eleanor se skamarádí s Frankem a prozradí mu jejich tajemství. Narodily se před 200 lety a přežívají jen díky přísunu lidské krve. Jak se postupně začne jejich tajemství šířit, jejich minulost je pomalu dohání.

Hodnocení na CSFD: 62 %
Žánr: Drama/ Fantasy/ Thriller
Rok: 2012
Režie: Neil Jordan
Eleanor Webb: Saoirse Ronan
Clara Webb: Gemma Arterton
Darvell: Sam Riley
Trailer:


Kick Ass 2

19. srpna 2013 v 13:17 | Mrs X |  Akční filmy
Děj: Na konci prvního dílu filmu Dave alias Kick-Ass a Mindy alias Hit-Girl pověsili svou superhrdinskou identitu na hřebík a snaží se žít normální životy jako typičtí teenageři. Dave ovšem nepočítal s tím, že svým bizarním nápadem inspiroval další řadu lidí, kteří na sebe rovněž navlékli superhrdinský ohoz a vydali se do ulic prosazovat dobro. Proti boji s nespravedlností a zlem založí plukovník Stars and Stripes amatérský tým hrdinů Justice Forever, do něhož bude Kick-Ass později okolnostmi přinucen také vstoupit. Na druhé straně barikády stojí Red Mist - The Mother Fucker a skupinka jeho poskoků. Ten se touží pomstít Kick-Assovi za smrt svého otce, a v městských ulicích tak započne opravdový zmatek. Jeho plán má však jeden háček. Pokud si někdo začne s jedním z členů Justice Forever, začne si automaticky i se všemi ostatními.

Premiéra v ČR: 22.8. 2013
Žánr: Aknčí/ Komedie/ Krimi/ Thriller
Rok: 2013
Režie: Jeff Wadlow
Dave Lizewski: Aaron Taylor- Johnson
Mindy Macreadyová: Chloe Grace Moretz
Poručík Stripes: Jim Carrey
Katie Deauxmaová: Lyndsy Fonseca
Chris D´Amico: Christopher Mintz- Plasse

Trailer:


Percy Jackson: Moře nestvůr

19. srpna 2013 v 12:58 | Mrs X |  Fantasy filmy
Děj: Být bohem na Olympu není příliš jednoduché, už jen proto, že jsou tam těchto mocných božských postav plné mraky a ne vždy se mezi sebou přátelí. Být člověkem mezi lidmi má také svá úskalí. Ale být polobohem, to už je pořádný průšvih. Znamená to hledat si své místo jak na zemi, tak i na nebesích. A ještě horší to je, když jste teenagerem, jehož otcem je Poseidon a matkou "obyčejný" člověk, který vaši výchovu a bublající hormony ne úplně zvládá. V takové situaci se nachází Percy Jackson, jehož jediným bezpečným útočištěm se stává Tábor Polokrevných, kde žijí všichni takto zplození. Tedy ti, jejichž jedním rodičem je bůh a druhým člověk.
Po nečekaně klidném školním roce se poslední den před prázdninami na Percyho ale sesype celá lavina potíží - hodina tělocviku se promění ve vybíjenou s lidožravými obry, kamarád Grover záhadně zmizí a navíc Táboru Polokrevných i jeho obyvatelům hrozí zničení. Někdo se snaží probudit Kronose, jednoho z původních Titánů a otce nejvyšších olympských bohů, který jediný umí učinit bohy i polobohy smrtelnými. A který má s nimi navíc nevyřízené účty. A tak se Percy a jeho přátelé musejí vydat na další nebezpečnou výpravu... Věštba Orákula tuto partu statečných vyšle na cestu za Zlatým rounem, které jediné má moc je zachránit. Musí proniknout do míst, které my smrtelníci nazýváme Bermudský trojúhelník. Správný název ale je Moře nestvůr. Mytologické bytosti ožívají, krvelačné nestvůry se bouří a bohové z Olympu na ně kladou další úkoly...

Hodnocení na CSFD: 66 %
Žánr: Fantasy/ Dobrodružný/ Rodinný
Rok: 2013
Anglický název: Percy Jackson: Sea of Monsters
Režie: Thor Freudenthal
Percy: Logan Lerman
Annabeth Chase: Alexandra Daddario
Grover Underwooth: Brandon T. Jackson
Zeus: Sean Bean
Luke Castellan: Jake AbelTrailer: