Vánoční koleda

24. prosince 2012 v 14:59 | Mrs X |  Animované filmy
Děj: Ebenezer Vydřigroš začíná vánoční svátky se svým obvyklým skrblickým opovržením. Ale když ho duchové Vánoc minulých, přítomných a budoucích vezmou na cestu, která mu otevře oči a odkryjí mu pravdy, kterým starý Vydřigroš nechtěl uvěřit, musí otevřít své srdce a odčinit špatnosti, dříve než bude příliš pozdě.
Kdo by neměl rád kouzlo Vánoc? Zdá se, že jedna osoba na světě se najde. Ebenezer Vydřigroš vstupuje do vánočního období s obvyklým znechucením a se svým věrným zaměstnancem i jeho veselým synovcem jedná s notnou dávkou opovržení. Později téhož dne se Vydřigroš setká s duchem svého zemřelého obchodního společníka Josepha Marleyho, který v posmrtném životě platí za své dřívější bezcitné jednání. Marley doufá, že se mu podaří pomoci Vydřigrošovi, aby se před stejným osudem zachránil a prozradí mu, že ho navštíví trojice duchů. A tak se také stane, když vezmou duchové Vánoc minulých, současných a budoucích Vydřigroše na fantastickou pouť, která mu otevře oči a odhalí pravdy, kterým se zdráhal uvěřit, Vydřigroš zjihne. Podaří se mu vše napravit?Děj: Sherlock Holmes

Hodnocení na CSFD: 73 %
Žánr: Animovaný/ Komedie/ Drama/ Rodinný
Rok: 2009
Anglický název: A Christmas Carol
Režie: Robert Zemeckis
Vydřigroš: Jim Carrey
Bob Cratchit: Gary Oldman
Fred: Colin Firth
Belle: Robin Wright
Dick Wilkins: Cary Elwes
Můj názor: Velice hezký vánoční film. Není obyčejný, místy je i strašidelný a plyne z něj hezké ponaučení. Pokud přemýšlíte na jaký vánoční film se kouknout, měli byste se mrknout na tenhle.
Trailer:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Viděli jste již tento film?

Ano, je skvělý 29.9% (139)
Ano 21.7% (101)
Ne, zatím jsem ho neviděl/a 25.6% (119)
Nelíbil se mi 22.8% (106)

Komentáře

1 Sydney Sydney | E-mail | Web | 24. prosince 2012 v 15:08 | Reagovat

Tento film som pozerala včera, aj v škole sme ho sledovali a je skvelý. Veľa ponaučení je v ňom :]

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama