Upíří deníky

17. prosince 2012 v 15:32 | Mrs X |  Seriály

Děj: Sedmnáctiletá Elena Gilbert a její patnáctiletý bratr Jeremy se již čtyři měsíce vypořádávají s tragickou nehodou, při které zemřeli jejich rodiče. Teď bydlí u své tety Jenny, která dělá vše pro to, aby byla tím nejlepším náhradním rodičem.
Elena byla vždy hvězdou třídy - krásná, populární a přátelská. Překonat žal jí pomáhájí její nejlepší kamarádky Bonnie a Caroline i bývalý přítel Matt. Jeremy se však vydá na nebezpečnější cestu - aby skryl svoji bolest, začne užívat drogy. Také nechápe, proč ho Mattova sestra Vicki najednou odmítá a začíná chodit s Tylerem .
Když začne nový školní rok, do školy nastoupí nový student Stefan Salvatore. Nikdo však nemá ani ponětí, že Stefan je několik století starý upír. Elena i Stefan se navzájem přitahují, i když se jí někdy zdá Stefanovo chování poněkud podivné. Při jedné párty se oba poznávají blíže, avšak noční radovánky jsou přerušeny - Vicki je nalezena s krvavými ranami na krku.
Stefan se raději vrací domů, kde na něj čeká jeho starší bratr Damon, jehož neviděl už 15 let. Damon je také upír a oba bratři za sebou mají dlouhou a nepříliš šťastnou historii. Damon nechápe Stefanovo odmítání násilí a brutality, ale rozumí jeho zájmu o Elenu. Elena totiž vypadá úplně stejně jako dívka, kterou Stefan před více než stoletím miloval a kterou se pokoušel získat i Damon. A nyní tito dva bratři - jeden hodný a jeden zlý - vedou válku o Elenu, její rodinu a o její přátele...

Seriál je založen na stejnojmenné sérii knih od spisovatelky L.J. Smithové. Za převedením na televizní obrazovky stojí Kevin Williamson (Dawsonův svět). Pilotní epizoda byla odvysílána 10. září 2009 na stanici The CW.

Hodnocení na CSFD: 72 %
Žánr: Fantasy / Drama / Romantický
Rok: 2009
Elena Gilbert: Nina Dobrev
Stefan Salvatore: Paul Wesley
Damon Salvatore: Ian Somerhalder
Caroline Forbes: Candice Accola
Jeremy Gilbert: Steven R. McQueen
Bonnie Bennett: Katerina Graham
Alaric Saltzman: Matthew Davis
Matt Donovan: Zach Roerig
Tyler Lockwood: Michael Trevino
Jenna Sommers: Sara Canning
Klaus: Joseph Morgan
Můj názor: Podle mě byl tento seriál dobrý pouze v začátcích. 3. série už mě bohužel nijak nezaujala a stále jsem čekala na nějaký zvrat. Konec mě ani nijak nepřekvapil. Čtvrtá série mě teď docela baví, tak uvidíme co bude dál.
Bonnie Bennet PicTrailer:

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Abruismils Abruismils | E-mail | Web | 25. srpna 2017 v 13:45 | Reagovat

Others can perform an erection but cannot maintain it during sexual intercourse.  Use these circumspectly however, since they may lower blood sugar, that's an undesirable effect in men whose blood sugar are properly balanced.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama